צלצל כעת: 0523691478 0509459458

ניקוי וילונות

סרטון הדגמה: ניקוי וילונות.

 

ניקוי וילונות ידוע במורכבותו, בשל האריגים העדינים המשמשים לוילונות, הניקוי של הוילונות מצריך התחשבות באריג של הוילון תוך כדי שמירה על חוזק הסיב מבלי לפגוע בעדינותו, וילונות ידועים כפריט הצובר הרבה אבק , שמחיב לתת לו את הניקוי הנצרך מעת לעת.צוות מקצועי יגיע לביתך יאבחן את סוג הוילון וימליץ לך על הניקוי היעיל ביותר. אנו מתמחים בניקוי וילון רומאי, הניקוי מתבצע בבית הלקוח על ידי מכונה מיוחדת השומרת על איכות הוילון הניקוי מתבצע על ידי חומרים איכותיים המיובאים מארצות הברית כמו שיש במכבסה בירושלים

 

ניקוי וילונות ידוע במורכבותו, בשל האריגים העדינים המשמשים לוילונות, הניקוי של הוילונות מצריך התחשבות באריג של הוילון תוך כדי שמירה על חוזק הסיב בלי לפגוע בעדינותו. במיוחד וילון רומאי שהנו מורכב לניקוי. רחץ בניקיון מנקה את כל סוגי הוילונות, ניקוי וילונות רומאיים תוך שמירה על חוזק הסיב ורכותו. הניקוי מתבצע בבית הלקוח והוילון חוזר למצבו המקורי.

 

ניקוי וילונות - תמונה לדוגמא

ניקוי וילונות - חידוש הוילון

סט של וילונות לקניה, זמין כיום הרבה יותר מפעם, אולם נראה כי אנו נוטים לא פעם לבזבז את כספינו לריק. ישנם אנשים הבוחרים לקנות סט חדש של וילונות, וחבל שכך. במקום לקנות וילונות חדשים לחלונות שבבתינו, תנו להם את הטיפול והניקיון שהם צריכים. ניקוי וילונות הוא יותר מעשי. אנו נספק לכם מידע שימושי על ניקיון וילונות שיגרום להם להחזיק זמן רב יותר ומצב טוב יותר.

 

דוגמא לחשיבות ניקוי וילונות


וילונות משמשים להגנה עלינו מהקרניים האולטרה – סגולות המזיקות של השמש. אנו משתמשים בוילונות גם לפרטיות שאנו רוצים בבית. הוילונות מבקרים גם את האור שמגיע מבחוץ. אלו הן הסיבות שאנו באמת צריכים וילונות בשבילם. סיבות אילו נכונות במיוחד שאנשים מבוגרים וחולים החשים רגישות לאור חזק של השמש בשעות הבוקר או אחר הצהריים. בישראל רוב ימות השנה השמש זורחת בלי עננים ולכן שימוש בוילונות מקבל חשיבות בפני עצמו. בנוסף, ניקוי וילונות הוא חשוב בגלל שוילונות מתלכלכים בצורה קלה במיוחד בעיקר אם אנו משאירים את החלונות פתוחים תמיד. הם גם ימשכו לכלכוך ואבק מבחוץ לתוכם. גם כשהחלונות סגורים הוילונות לא יכולים לברוח מהאבק והלכלוך עקב החריצים שיש בין החלונות. אפשר לדעת את זה אם אוויר נכנס מבחוץ גם כשהחלונות סגורים שזה אומר שאבק ולכלוך שמלכלכים את הוילונות יכולים גם הם להיכנס.

 

ניקוי וילונות ונקיון הבית


ניקוי וילונות - ניקוי וילונות הוא אלמנט חשוב בניקיון הבית. בתינו צריכים להיות נקיים כל הזמן בגלל שהינו מעוז שלוותינו. במידה והבית לא יהיה נקי במידה מספקת אנחנו בסכנה של מחלות הנגרמות מזיהום. עלינו לעשות את המיטב על מנת לשמור על ניקיון הבית. רוב הזמן אנו מחפשים לקנות דברים חדשים כמו ריהוט לבית כדי שהבית יראה יפה ונקי. בדיוק כמו ניקוי וילונות, אנו נוטים לקנות סטים חדשים של וילונות במקום לנקות אותם כדי לקבל מראה חדש. אתם לא מוצאים את זה יקר מידי?

 
חדש!!

חומר חדשני המיובא מארה"ב

להפגת ריחות בעלי חיים

בחינם!

הצעת מחיר והדגמה

ללא התחייבות בבית הלקוח!

מבצע!

 

 

10% הנחה לבאים מהאתר!

קוד קופון: 2010

שלח הודעה ונחזור אליך!

או חייג:
0523691478 0509459458

המלצות אחרונות

שלומית הירש מיישוב בחוף הכרמל

אבי ועוזרו הגיעו בזמן, היו אדיבים ביותר וביצעו את ניקוי השטיחים באופן מקצועי, נקי ולשביעות רצוננו. יש לציין שגם דאגו להזזת הרהיטים וגם היו ערים לשמירת ניקיון בזמן עבודתם ובסיומה. עובדה זו לא מובנת מעליה כשנכנסים בעלי מקצוע הביתה. תודה לכם!!

קורן יעל

אני מבקשת להמליץ בחום על העבודה המצויינת שעשו אצלי בבית. אך יותר מכל הדייקנות בהגעה כל הכבוד בהצלחה לכולם

לימור צרפתי מקריות

לאבי ולצוות שלו, ברצוני להודות לכם אישית על שירות יוצא דופן, אדיבות, עמידה בזמנים, מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר והכי הכי חשוב – התוצאה. הסלון נראה חדש מעבר לכל הציפיות...תודה ענקית מומלץ בחום !!!

סוזי הרשקוביץ מהחותרים מ

ניקוי מקצועי ושירות אדיב, העבודה בוצעה ללא שום עיקוב והכל יצא נקי ומסודר. המחירים שלהם היו הוגנים מאוד. אבי ולירן עשו עבודה נהדרת